Adak Sivas olarak 9 yıldır sektörümüz içerisinde hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu güne bir çok vatandaşımızın kurban ve adak ihtiyaçlarını karşıladık.

Satışa sunduğumuz tüm büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar veteriner kontrolü altındadır. Doğal yollarla beslenmektedir.

Kesimlerimiz İslami usüllere uygun olarak yapılmaktadır. Yapılan tüm kesimlerimiz kamera kaydı alınarak yapılmakta ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda pay edilip, teslim edilmektedir.

Bazı müşterilerimizin istekleri doğrultunda da kesilmiş olan kurban ve adaklarını hayır kurumlarına teslim etmekteyiz.

Adak siparişlerinizi sabah verirseniz öğlen’e kadar, öğleden sonra verirseniz ertesi günün sabahında kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hayvanlarımızı ağırlıklı olarak köylülerimizden temin ederek, Sivas’ta satışını yapmaktayız. Divriği, Gürün, Şarkışla  ve Kangal bölgelerinin hayvanlarını satışa sunmaktayız. Kesinlikle ithal hayvan satışı yapmıyoruz.

Adak Sivas olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin fikirleri de bizler için çok değerlidir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sivas adak, Sivas adak fiyatları, Sivas adakcı, Sivasda adaklık, Sivas adakçı, adakcılık, adaklık koyun, adaklık koç, kurbanlık büyük baş küçük baş hayvan satışı Adak, akika, şükür kurban kesimi yapılır, akıncılar adaklık, akıncılar kurbanlık, altınyayla adaklık, altınyayla kurbanlık, divriği adaklık, divriği kurbanlık, doğanşar adaklık, doğanşar kurbanlık, gemerek adaklık, gemerek kurbanlık, gölova adaklık, gölova kurbanlık, gürün adaklık, gürün kurbanlık, hafik adaklık, hafik kurbanlık, İmranlı adaklık, imranlı kurbanlık, kangal adaklık, kangal kurbanlık, koyulhisar adaklık, koyulhisar kurbanlık, suşehri adaklık, suşehri kurbanlık, şarkışla kurbanlık, şarkışla adaklık, ulaş adaklık, ulaş kurbanlık, Yıldızeli adaklık, yıldızeli kurbanlık, zara adaklık, zara kurbanlık

Open chat
1
Merhaba... Nasıl yardımcı olabiliriz?